לקידום רווחתן של נשים החוות כאבים בפות ובנרתיק

תנאי שימוש באתר

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

  1. קדימון

אתר "שלמה" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש ״לקידום רווחתן של נשים החוות כאבים בפות ובנרתיק״ עבור ארגון "שלמה" והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

  1. בנוסף השימוש באתר זה, על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרות עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

  1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "שלמה" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שלמה".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

  1. תוכן האתר

אנו שואפות לספק לכן את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו הפרעות בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים והפרעות בזמינות האתר. לכן איננו יכולות להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  1. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים. ביקור בהם תעשה על דעתכן האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של משתמשת האתר.
  2. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של ארגון "שלמה" ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
  3. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמשת, בין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלה, כתובת ה – MACID של המחשב שלה או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולשת.

  1. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשות הרשומות באתר / מנויות הרשומות באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשות, למשתמשות ולחברות באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שלמה".
  2. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשות וניתוח תנועת הגולשת/ות, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשות המחוברות לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולשת או כל פרט מזהה אחר.

  1. איזור שיפוט

בעת שאתן עושות שימוש באתר, ובמקרה בו התגלה כל מחולקת, אתן מסכימות להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.



רשומה לניוזלטר ?

הרשמי וקבלי יומן מעקב כאב חודשי בחינם 

רשומה לניוזלטר ?

הרשמי וקבלי יומן מעקב כאב חודשי בחינם 

הרשמי עכשיו

דילוג לתוכן